Hakkımızda

image

Hakkımızda

Shubhodaya Mikoriza, Hindistan’da 2002 yılında faaliyetlerine başlamış Cosme Biotech firması tarafından 2005 yılından beri üretilmektedir. Cosme Biotech, merkezi Panjim Goa Hindistan ‘da olan Cosme Matias Menezes (CMM) Grubu firmalarından birisidir.

Cosme Grubu İlaç formülleri ve Biyoteknoloji alanında faaliyet göstermektedir. Grubun Ponda Goa ‘da kendine ait en son ekipmanlar ve uzman teknik personeli ile bağımsız araştırma ve geliştirme laboratuvarı vardır.

FEV Havacılık Teknolojileri Ltd. Şti. 1990 yılında, Havacılık alanında  ticari faaliyetler gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Günümüzde, FEV şirketi  olarak dünyanın önde gelen savunma ve havacılık şirketlerine Türkiye’de danışmanlık ve çözüm ortaklığı desteği vermekte, hedef dron ve endüstriyel İnsansız Hava Araçları  sektöründe uçuş ve yer hizmet destekleri veren, tarım sektöründe organik girdi çözümleri sunan ve çeşitli tarım projelerinde aktif rol  alan bir firma olarak yoluna devam etmektedir. FEV şirketi 2010 yılından bu yana Shubhodaya Mikoriza’nın Türkiye’ye ithalatını ve Türkiye’de dağıtım ve satış faaliyetlerini sürdürmektedir.